Mobil
+420 777 886 959
E-mail
podlahypardubice@email.cz

Kde nás najdete?

Boženy Němcové 2809

530 02 Pardubice

zobrazit na mapě

Podlahy

s rychlostí geparda...

Dřevěné - Plovoucí podlahy

*  MAGNUM  *  BARLINEK  *  NAROWOOD  *

Magnum Parket, a.s. je největší český výrobce dřevěných podlah s tradicí výroby třívrstvých parket od roku 1998. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba dřevěných třívrstvých parket. V nabídce MAGNUM Parket najdete parkety vyrobené z mnoha dřevin, v různých barevných a povrchových úpravách. Sortiment je doplněn o nabídku příslušenství, které je nezbytné k pokládce podlah - tvoří je obvodové dýhované lišty, přechodové profily či pomocný montážní materiál. ROOM-PLANER.

Řada EXLUSIVE – nabídka určená zvláště náročným zákazníkům. Je to také nabídka pro příznivce jednolamelových prken, která se velmi dobře prezentují stejně tak v moderních, jak i v tradičních interiérech.

Řada CLASSIC – opatřená přírodním či barveným olejem, nebo lakem s vysokým leskem. Elegantní a tradiční, jsou ideální volbou pro zákazníka hledajícího podlahy navazující na ověřené, již klasické vzory. Podlahy z této řady charakterizuje různorodost povrchové úpravy a barev vrchní vrstvy.

Řada PROFESIONAL – opatřená lakem se zvýšenou odolností. Je to moderní výrobek, odpovídající rostoucím očekáváním zákazníků. Tvoří vynikající řešení nejen pro byty a domy, ale také pro různorodé interiéry se zvýšenou intenzitou pohybu, tedy i pro veřejné budovy.

Řada LIFE – opatřená sedmi vrstvami továrně nanášeného UV laku. Je to třívrstvá podlaha vysoké třídy, zhotovená z přírodního dřeva v atraktivní ceně. Dobrá nabídka pro mladé lidi, kteří se rádi obklopují tím, co je ekologické a zdravé, a přitom jednoduše hezké.

NAROWOOD LIFE je ideální dřevěná parketová podlaha pro celé vaše obydlí. NAROWOOD LIFE se snadno pokládá bez použití lepidla. V případě potřeby může být podlaha NAROWOOD LIFE snadno demontována a pohodlně znovu položena stejným způsobem jako poprvé. Když jsou dodržována doporučení, budete spokojeni s vaší parketovou podlahou NAROWOOD LIFE po celá léta – dokonce i tehdy, když je podlaha vystavena silnému provozu.Máte dotazy? Kontaktujte nás.

Ochrana osobních údajů GDPR